Hakkımızda

Hayatın her anına dokunarak, çevreye, insana ve geleceğe değer katıyoruz...

Kurulduğumuz ilk günden bu yana, gelecekten ilham alan teknolojik üretim süreçlerimiz, asla vazgeçmediğimiz kalite prensiplerimiz ve inovasyona odaklı uzman ekibimizle dünya standartlarında ürünler üreterek, hayatın her alanına dokunan farklı sektörler için fark yaratan çözümler sunmayı hedefliyoruz.

2011 yılından bu yana, güçlü altyapımız, bizi biz yapan etik değerlerimiz, hep üstüne koyduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizle attığımız her adımda Nonwoven Kumaş sektörünün lider markası olma yolunda güvenle ilerliyoruz.

Kusursuz kalite standartlarından ödün vermediğimiz tesislerimizde ürettiğimiz; SS, SMS, meltblown ve biflex, triflex laminasyonlu, desen baskılı kumaş ürünlerimizle hem yerel hem de global ihtiyaçlara geniş bir bakış açısıyla cevap veriyoruz.

Aynı zamanda hydrofobik (su itici), hidrofilik (su emici), UV koruma, FR (geç tutuşma), anti-bakteriyel, anti-statik gibi aplikasyonlarda da yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Hem yerel hem küresel pazarda, her geçen gün çoğalan güçlü referanslarımızla güven tazeliyor, yaptığımız ihracatlarla milli ekonomimize değer katmaktan onur duyuyoruz.